Nasz nowy projekt przedsiębiorstwa społecznego.

-pytasz dlaczego tu przychodzę?

– brak zajęcia jest okropny, jak się tak snujesz po mieście i nie wiesz co ze sobą zrobić. Tu mam cel. Wiem co robimy, wiem co będzie i wiem, że to dla nas szansa (…) Nie wiem czy nie zawalę ale bardzo chcę wytrwać, chcę pracować, chcę sobie wszystko uporządkować (…)

Nasz nowy projekt. Dlaczego?
Chcemy pomagać nie tylko doraźnie, ale także kompleksowo. Dlatego stworzyliśmy nowy projekt: Studio DE_HA, miejsce, w którym nasi beneficjenci będą mieli szansę na: zdobycie doświadczenia w pracy, umiejętności zawodowych, płatnych zleceń, odbudowanie swoich relacji, kontakt z ludźmi oraz arterapię…

Studio DE_HA to projekt marzenie o zmienianiu świata na lepsze.

Dlaczego? Bo po pierwsze wiemy, że warto marzyć, po drugie, że warto pomagać, po trzecie, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.

Skąd nazwa DE_HA?
Nazwa studia nawiązuje bezpośrednio do nazwy Fundacji: Daj Herbatę. Litery D i H tworzą fonetycznie brzmienie „decha” odnosząc się w naszym rozumieniu do powiedzenia „od deski do deski”. Nasz projekt ma na celu przeprowadzenie osoby doświadczające bezdomności przez cały proces wychodzenia z kryzysu – od aktywizacji zawodowej aż do całkowitego powrotu do społeczeństwa oraz samodzielnego życia.

Co jest naszą misją?
Naszą misją jest przede wszystkim pomoc osobom doświadczającym bezdomności w budowaniu nowego życia poprzez dawanie nowych narzędzi, czyli umiejętności.

Wizja.
Projekt zakłada stworzenie miejsca pracy, które będzie budowane na zaufaniu, demokracji i samodzielności.

Z marzeń o zbawieniu świata powstała przed laty nasza Fundacja. Z marzeń o budowaniu lepszej przyszłości powstał projekt naszej Studio DE_HA. I mocno wierzymy, że uda się nam ten projekt zrealizować. Przy Waszym wsparciu.