Fanimani

Pomaganie przy okazji zakupów z FaniMani jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowego wysiłku. Wystarczy, że dokonujemy swoich codziennych zakupów przez tę platformę, a automatycznie wspieramy różne inicjatywy charytatywne i społeczne. Jedyne co trzeba zrobić to zainstalować przypominajkę na swoim komputrze lub/i telefonie.
Wszystko jest transparetne: możecie na bieżąco sprawdzać przekazane kwoty oraz to czy wybrana przez Was Fundacja otrzymała środki. Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl macie wgląd do historii swoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Nie ma minimalnej kwoty zakupów ani żadnych haczyków. Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracuje płaci za umieszczenie informacji o nim na stronie internetowej FaniMani. To zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.
Więcej informacji znajdziecie tutaj, na naszym profilu. Dołączcie do stałego grona osób wspierających naszą Fundację