Na Platformie Patronite mamy już ponad 200 Patronek i Patronów. To coś nieprawdopodobnego!!! I za to Wam wszystkim chcemy podziękować.

A jak podziękować, kiedy słowo „dziękuję” to zdecydowanie za mało? Nad tym się dzisiaj zastanawiamy po tym jak zobaczyliśmy, że mamy 200 Patronek i Patronów na platformie Patronite 💪❤️ To coś niesamowitego i nieprawdopodbnego! Pisaliśmy Wam kiedyś, że liczba 200 to nasze marzenie, ale szczerze? Mało kto z nas wierzył, że jest to realne. A Wy nam pokazaliście, że wszystko jest możliwe i, że warto marzyć!🎉 Dziękujemy Wam za to najpiękiej jak potrafimy 🥰💐 I oczywiście zachęcamy nowe Osoby do dołączenia do tego wspaniałego grona.

Dlaczego zapraszamy Was tak gorąco do włączenia się w pomoc poprzez Patronite? Bo z Waszej strony, ze strony Darczyńców, jest to stała deklaracja wsparcia, a dla nas konkretna informacja na co kwotę wsparcia możemy przeznaczyć. A więc możemy planować i możemy mieć poczucie bezpieczeństwa. A to jest bardzo, bardzo ważne i potrzebne. Z zebranych pieniędzy finansujemy bieżącą działalność naszej Fundacji: działalność Centralnego Punktu Integracji (miejsce dziennego pobytu dla osób w kryzysie bezdomności i zagrożonych kryzysem) oraz poniedziałkowe wydawki jedzenia przed Dworcem Centralnym w Warszawie. Każdy z Patronów sam ustala kwotę💰 comiesięcznego wsparcia. Można przeznaczyć na pomoc 10 złotych, można kilkaset. Dla nas liczy się każda złotówka i za każdą jesteśmy wdzięczni.

Jeśli ktoś z Państwa zechce dołączyć do Patronite, będziemy bardzo zobowiązani.

Nasz profil znajdziecie tutaj:

https://patronite.pl/dajherbate