Katarzyna Nicewicz została w tym roku nominowana do tytułu Warszawiaki 2023, w kategorii Warszawiak Roku

W 8. edycji plebiscytu mieszkańcy Warszawy wybiorą zwycięzców w 11 kategoriach: Kawiarnię, Restaurację, Sport, Kulturę, Rozrywkę, Zdjęcie, Inicjatywę, Wydarzenie, Dzielnicę i Warszawiaka Roku. Tegoroczną „nowością” jest kategoria: Warszawa w sieci!

Warszawiaki to plebiscyt, który odbywa się pod patronatem prezydenta miasta stołecznego Warszawy, a zainaugurowany w 2014 r przez dziennikarza i warszawiaka Bartosza Kańtocha. Jego celem jest docenienie tego co najlepsze w stolicy i dla stolicy. Najważniejszą rolę w wydarzeniu odgrywają jednak mieszkańcy miasta, którzy zarówno zgłaszają swoje propozycje, jak i wybierają zwycięzców w głosowaniu finałowym.

W tym roku Katarzyna Nicewicz, założycielka i prezeska naszej Fundacji została nominowana do tytułu Warszawiaki 2023, w kategorii Warszawiak Roku. To dla nas wszystkich bardzo duże wyróżnienie i szczerze za nie dziękujemy. Nie o zaszczyty tu chodzi tylko o nagłaśnianie problemu bezdomności i pokazywanie ludziom czym problem bezdomności jest.

Co zrobić aby zagłosować na wybranego kandydata lub inicjatywę w Plebiscycie Warszawiaki?

Należy wysłać SMS

pod numer 7101.
Koszt SMS: 1,23 PLN. W treści podaj numer nominacji. Katarzyna Nicewicz to numer: 98

W wiadomości zwrotnej otrzymasz unikalny kod,
dzięki któremu możesz także wziąć udział w konkursie!

Do wygrania 15 podwójnych pobytów w wybranym Hotelu Gołębiewski!

Głosowanie trwa do 29 lutego br.


Jeśli chcielibyście Państwo oddać głos w plebiscycie i wysłać SMS to w imieniu Katarzyny Nicewicz zachęcamy Państwa do przekazania 1,23PLN na naszą zbiórkę na STUDIO DE_HA https://www.siepomaga.pl/de-ha – przed nami wiele wyzwań i każde działanie zakończone sukcesem jest największą nagrodą. A sama nominacja w Plebiscycie jest już ogromnym wyróżnieniem.